HAKKIMIZDA

Misyon Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 2010 yılında Gelir ıdaresi Eski Başkanı Mehmet Akif Ulusoy ve Eski Baş Hesap Uzmanı Süleyman Sabit Durlanık tarafından ıstanbul'da kurulmuştur. Kısa süre içinde Enerji, Petro Kimya, Otomotiv, Demir-Çelik, Tekstil, Akaryakıt sektörlerinde lider konumda olan birçok firmaya danışmanlık, denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik hizmeti sunmaya başlamıştır.


Konusunda uzman, deneyimli bir kadroya sahip olan Misyon Yeminli Mali Müşavirlik ortakları ve çalışanlarının en önemli ayırt edici özelliği uzun yıllar kamu ve özel sektörde değişik kademelerde yönetici olarak görev yapmış olmalarıdır.


Misyon Yeminli Mali Müşavirlik A.ş. hizmet sunduğu farklı sektörlerdeki şirketlere sadece danışmalık ve denetim hizmeti vermekle kalmayıp sahip olduğu yönetim tecrübesini de bir çözüm ortağı olarak paylaşmaktadır.

 

Temel felsefemiz; hizmet sunduğumuz şirketleri profesyonel yöneticileri kadar yakın tanıyarak finansmandan, tedarike, yatırım planlamasından, maliyet reorganizasyonuna, vergi planlamasından, istihdam politikasına kadar her aşamada karşılaşılabilecek mali ve yönetim risklerini doğmadan çözmektir. Amacımız sorunlar doğduktan sonra tespit etmek değil doğmadan fark edilmesi için çalışmaktır.